Ogrody – dochodowy biznes

www.fuscher.com.pl

Ludzi są w dzisiejszych czasach bardzo zabiegani. Nie mają czasu na spotkania z przyjaciółmi, wypady do kina, relaks w salonie SPA.

Po nadliczbowych godzinach w pracy, nie mają już ochoty na nic, poza położeniem się pod kocem z gorącą herbatą w ręce. Gdzie tu jeszcze czas na ogród.

No ale ogród jest… Co z nim zrobić, kiedy zaczyna przypominać puszczę, a jednak latem zjadłoby się jabłko prosto z drzewa? Rozwiązaniem jest zatrudnienie ogrodnika – niestety to bardzo kosztowne rozwiązanie. Ale usługa kompleksowa – od zaprojektowania, poprzez pielęgnację i zbiór owoców.

Kolejnym, dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy, która raz w tygodniu przyjedzie na kilka godzin i doprowadzi nasz ogród do ładu. Można też zatrudnić dowolną osobę, która od czasu do czasu zaopiekuje się naszym kawałkiem zieleni… koszty niewielkie, a przecież piękny ogród jest zawsze w cenie.

Nawet jeśli nie masz czasu na projektowanie ogrodu, ani pieniędzy na architekta – zatrudnij kogoś, kto za niewielkie pieniądze z przyjemnością Ci w tym pomoże.

Post Author: Hanna